18.04.2017 08:08 Wiek: 1 year
Kategoria: Imprezy, Kultura

Koncert "Osiecka i nie tylko..."

Miejski Dom Kultury w Działdowie serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncert muzyczny pt. "Osiecka i nie tylko..." w dniu 28 kwietnia (w piątek) o godz. 18.00 w sali widowiskowej przy ul. Jagiełły 13.


W pierwszej części koncertu usłyszymy piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej w wykonaniu wokalistów z MDK w towarzystwie zespołów tanecznych MDK - Actus i Bzik. W drugiej części koncertu wystąpi Daniel Chodyna - aktor, wokalista i tancerz pochodzący z Działdowa
z towarzyszeniem zespołu NOX. Danielowi na scenie będą także partnerować zespoły taneczne MDK - Fuks i Flash Dance. Koncert będzie miał wyjątkowy charakter, gdyż Daniel Chodyna zanim został zawodowym artystą musicalowym uczestniczył w zajęciach wokalnych, tanecznych i teatralnych MDK - będzie więc także czas na wspomnienia...  Koncert będzie miał bogatą oprawę wizualną. Zapraszamy!

Bilety w cenie 5 zł, do nabycia w MDK na ul. Wolności 64.

Notka biograficzna artysty:
Daniel Chodyna aktor-wokalista-tancerz i model. Pochodzi z Działdowa na Mazurach tam od najmłodszych lat uczęszczał na zajęcia wokalne, taneczne oraz teatralne w MDK w Działdowie. Ukończył Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim o specjalności MUSICAL. Laureat festiwali i konkursów wokalnych oraz tanecznych. Współpracował z takimi teatrami jak Studio Buffo w Warszawie, Teatr Wybrzeże w Gdańsku, Teatr Atelier w Sopocie, CKK Katowice, Teatr Komedia w Warszawie, Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Kultury w Białymstoku , Teatr Variete w Krakowie. Zagrał główne role w musicalach Zorro (u boki Juli Kamińskiej i Anny Czartoryskiej), Prześliczna Wiolonczelistka, Legalna Blondynka (U boku Baśki Kurdej-Szatan, Nataszy Urbańskiej czy Olgi Szomańskiej), Wesele Żuławskie z XVII oraz mniejsze role w Upiór w Operze, Wonderful Town. Od wielu lat organizuje i bierze udział w eventach, koncertach oraz teledyskach na terenie całego kraju. Współpracował m.in. przy serialach Przepis na życie, Linia Życia, Klan, Barwy Szczęścia, O mnie się nie martw. Twarz wielu kampanii reklamowych. Współpracuje z Universal Vision Poland.
Uczestnik programu IDOL 2017. Pomysłodawca i właściciel agencji artystycznej Lumos i zespołu NOX.

Informacja: Miejski Dom Kultury